Kariera

Jesteśmy otwarci na nowe, wartościowe osoby. Jeżeli widzisz siebie na jednym z poniższych stanowisk, koniecznie skontaktuj się z nami.

Praktykant

Oferujemy możliwość praktyk w naszej firmie w charakterze asystenta Działu Sprzedaży.

Dodatkowe informacje:

CV prosimy wysyłać na adres: praca@dramix.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych firm do współpracy
  • bieżąca obsługa klientów
  • doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów
  • odpowiedzialność za wzrost sprzedaży
  • raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży budowlanej lub przemysłowej
  • wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne lub budowlane
  • zaangażowanie w realizację zadań handlowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dyspozycyjność, inicjatywa, kreatywność, dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera, pakietu biurowego Microsoft Office
  • odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość, terminowość
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • ciekawą pracę w naszym doświadczonym zespole